• info@nemireperde.com
  • (0312) 564 09 09

Hakkımızda

5 Yıllık tecrübe birikimi ile konut, ofis ve fabrikalara fonksiyonel dekoratif perde sistemleri üreten firmamız, uzman kadrosuyla pazarlama, üretim ve montaj gibi tüm aşamaları bünyesinde gerçekleştirmektedir.

 

2012 Yılından itibaren Ankara genelinde kaliteli hizmet verebilmek için çalışmaktayız. 5 yıllık aile mesleğimizi yenileyerek devam ettiriyoruz. Kumaş numeleri ve uyguladığımız perdelerin resimlerinden oluşan kataloğumuz ile evinizde mobilyalarınızı, duvar renklerinizi ve aksesuarlarınızı göz önünde bulundurarak önerilerimizi sunuyoruz.

 

Tek bir dokunuşla perdelerinizi hareket ettirmenizi sağlayan uzaktan kumandalı perde sistemleri uygulamaları ve yatak odalarında perdeler, yatak örtüleri birbirine kombilenerek uygulanabilmektedir.

kazandığımız bilgi, tecrübe ve birikim sonucunda Nemire Perde Tasarım olarak sektördeki boşluğu değerlendirip kendi imzamızla zengin bir koleksiyonun sunumunu gerçekleştiriyoruz. Nemire Perde Tasarım sektöründe en güvenilir ve tercih edilir firmalar arasında yer almayı kendisine vizyon edinmiş ve kalite politikasını bu doğrultuda belirlemiştir.

Nemire Perde Tasarım sektöründe müşteri odaklılık prensibiyle çalışan sektörünü iyi tanıyan, yeni beklentiler tanımlayıp bunların en üst düzeyde tatminini hedefleyen, yaratıcı insan gücüne sahip ve bu doğrultuda teknolojiyi iyi kullanan güvenilir ve kaliteli hizmet vermeyi hedefleyen bir firmadır.

İhtiyaçlarınıza uygun ve doğru bir şekilde projelendirilen montaj ve uygulama aşamasında kullanılacak olan tüm ekipmanların yüksek kalite ve standartlara sahip olması temel ilkemizdir.Bu sebeptendir ki Nemire Perde Tasarım kaliteye vermiş olduğu önem ve titiz işçilikle sektörde dikkat çekmektedir

Evinizin ve ofisinizin mimarisine uygun tasarladığımız konseptimizle mekanlarınızın şıklığını Nemire ışıltısıyla bütünleştiriyoruz…